Projekty graficzne

 

Jeśli nie posiadasz gotowego do druku projektu graficznego, chętnie wykonamy go dla Ciebie. 

Zamówienia na projekty graficzne przyjmujemy za pośrednictwem wiadomości e-mail (info@projektodruk.pl) lub na poniższej stronie:

 https://projektodruk.pl/produkty/pokaz/projekty_graficzne

 

Zasady zamawiania projektów: 

  • Termin wykonania standardowego projektu to 1-3 dni robocze. 

  • Wykonujemy jeden wzór do każdego zamówienia, następnie wprowadzamy poprawki (3 wiadomości z poprawkami w cenie projektu, kolejne to 15 zł netto za wiadomość), aż do momentu, w którym projekt będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli pierwszy wzór nie spotka się z Twoją aprobatą, w ramach ceny opracujemy alternatywny projekt (warunkiem jest poinformowanie nas o tym, abyśmy przygotowali alternatywny projekt przed wprowadzaniem poprawek do pierwotnej wersji).

  • Prace rozpoczynamy po otrzymaniu szczegółowych wytycznych oraz ewentualnych materiałów, które powinny zostać zastosowane w projekcie. Wzór stworzymy w oparciu o informacje, które nam przekażesz, dlatego postaraj się, aby były możliwie jak najbardziej precyzyjne (teksty, kolorystyka, schemat, logo, czcionki itp.). 

  • Nadesłane materiały (logotypy, zdjęcia) powinny być w odpowiedniej jakości i rozdzielczości w wersji wektorowej lub rastrowej (co najmniej 300 DPI). Jeśli nie dysponujesz odpowiednimi materiałami, umożliwiamy Ci skorzystania z banku zdjęć w celu zakupienia profesjonalnych fotografii. Kosz jednego zdjęcia wynosi około 20 zł netto. Po akceptacji ostatecznego projektu, ceny zdjęć doliczymy do Twojego rachunku – zapłacisz tylko za wybrane przez Ciebie fotografie.

  • Gotowy projekt przesyłamy w formacie zamkniętym i gotowym do druku: PDF, JPG lub TIFF

  • Uwaga. Cenę projektu graficznego katalogów ustalamy indywidualnie (prosimy o kontakt mailowy). Koszt projektu jest uzależniony od stopnia jego skomplikowania, ilości treści i liczby stron.